O nas

Firma Clearvent jest obecna na rynku od 2012 roku. Doświadczenie sięga jednak znacznie dalej wstecz…

Od przeszło 14 lat pracujemy w branży klimatyzacji i wentylacji. To właśnie dojrzałość zawodowa zapewnia naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług na każdym etapie ich wykonywania. Realizacje wszystkich przedsięwzięć są zawsze dokładnie przemyślane i precyzyjnie realizowane. Rozwiązujemy nawet najtrudniejsze problemy techniczne.

Ciągle się szkolimy, więc na bieżąco jesteśmy z najnowszymi trendami i technologiami pojawiającymi się w branży.

Co nas wyróżnia?  Po pierwsze profesjonalizm, po drugie młody, dynamiczny i dobrze wyszkolony zespół, po trzecie oczywiście praca na najwyższej jakości sprzęcie.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie południowo-wschodniej Polski, oczywiście jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z całego kraju. Do tej pory wykonaliśmy setki różnych realizacji.

Oferujemy wszelkie usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła. Zajmujemy się montażem, serwisem, naprawą jak i demontażem sprzętu. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi czyszczenia systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Pracujemy dla Klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich – firm, biur, restauracji, sklepów, przychodni, domów prywatnych itp.

W naszym asortymencie znajduje się tylko renomowany sprzęt takich marek jak: Mitsubishi, Fujitsu, LG, Midea, Haier.  Wszystkie urządzenia posiadają 5 lat gwarancji.

W 2016 r. otrzymaliśmy nagrodę Mitsubishi Electric za największy projekt 2016 oraz tytuł Diamentowego Partnera Mitsubishi Electric.

Dbamy o ciągły rozwój firmy. Największym celem zespołu Clearvent jest zadowolenie Klientów.