Oferta

Montaż i serwis pomp ciepła

Montaż i serwis pomp ciepła

Montaż i serwis pomp ciepła

Clearvent specjalizuje się w montażu i serwisie pomp ciepła Ecodan

Niezależnie od tego, czy budujesz dom, wymieniasz instalację grzewczą czy chcesz, aby system ogrzewania był efektywny i oszczędny, pompy ciepła powietrze - woda Ecodan będą zawsze strzałem w  dziesiątkę.

Podejmij właściwą decyzję i skorzystaj z rewelacyjnych zalet:

  • Wysoka niezawodność grzania/chłodzenia

Pompy ciepła Ecodan do pracy wymagają jedynie powszechnie dostępnego źródła energii jakim jest prąd elektryczny. Stanowi to zaletę w porównaniu do rozwiązań wymagających do pracy gazu ziemnego, czy oleju opałowego.

  • Maksymalny komfort

Pompa ciepła pracuje niezawodnie i  stanowi wygodne, zawsze dostępne źródło ciepła, a w razie potrzeby — także źródło ciepłej wody użytkowej. Dodatkowym, opcjonalnym udogodnieniem jest zdalne nadzorowanie instalacji poprzez aplikację MELCloud.

  • Kompaktowa instalacja

Pompy ciepła Ecodan to instalacje składające się z urządzenia zewnętrznego oraz modułu wewnętrznego z wbudowanym zasobnikiem CWU lub bez niego. Moduły wewnętrzne są dostępne w wersjach “grzanie“ oraz “grzanie/chłodzenie“.

  • Krótki czas amortyzacji

Energooszczędna praca systemu Ecodan oraz możliwości uzyskania dofinansowań na instalację pompy ciepła to gwarancja zwrotu inwestycji.

  • Niski koszt eksploatacji

Pompa ciepła powietrze-woda Ecodan do pracy wymaga jedynie energii elektrycznej oraz powietrza pobieranego bezpośrednio z otoczenia. Dobre wskaźniki sprawności przekładają się na oszczędną eksploatację. Okresowe serwisowanie instalacji to jedyna rzecz o jakiej należy pamiętać.

  • Przyjazny środowisku

Zrównoważone podejście do środowiska jest istotnym aspektem życia codziennego. Przejście na system ogrzewania z odzyskiem ciepła pozwala znacznie poprawić domowy bilans ekologiczny.

  • Energooszczędność

Urządzenie zewnętrzne wykorzystuje ciepło zmagazynowane w otaczającym powietrzu i dostarcza je do urządzenia wewnętrznego. Stamtąd jest wprowadzane do obiegu grzewczego. W takim procesie do 75% łącznego zapotrzebowania na energię jest pokrywane z otoczenia, a pozostałe około 25% pompa ciepła zużywa jako prąd napędowy z sieci elektrycznej.

  • Niezawodność do –28 °C

Bez względu na uwarunkowanie budynku, urządzenia Ecodan będą działały z najwyższą mocą w całym zakresie roboczym. System ten jest zdolny do działania z pełną mocą przy –15 °C, a przy temperaturach sięgających nawet –28 °C wiele modeli pomp ciepła Mitsubishi Electric nadal pracuje skutecznie i niezawodnie!

Na usługi serwisowe udzielamy 6 miesięcznej gwarancji. Zgłoszenia przyjmujemy  telefonicznie oraz mailowo.