Oferta

Montaż klimatyzacji i wentylacji

Klimatyzacja i wentylacja przestała być towarem luksusowym, stając się obecnie standardowym wyposażeniem nowobudowanych obiektów zarówno biurowych, hotelowych czy handlowych, jak i mieszkalnych. Zapewne wielu z Państwa myśli poważnie o zainstalowaniu systemu klimatyzacji i wentylacji we własnym domu, mieszkaniu lub firmie, jednak wybór okazuje się niełatwy i pojawia się przy tym wiele pytań.

Dobór klimatyzacji lub wentylacji odbywa się zawsze indywidualnie, na podstawie obowiązujących norm oraz doświadczenia. Działając wiele lat w branży, potrafimy profesjonalnie doradzić, jaki sprzęt będzie najlepszy do użytku domowego czy komercyjnego. 

Zajmujemy się również montażem nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych z odzyskiem ciepła takich jak rekuperacja. Dzięki niej można polepszyć jakość powietrza i komfort życia w swoim domu. W okresie grzewczym można zaoszczędzić nawet do 50% kosztów ogrzewania budynku. Dodatkowo dzięki użyciu specjalnych filtrów w urządzeniu możemy uzyskać powietrze wolne od kurzu, pyłków, wirusów i bakterii.

Nasza firma oferuje montaż klimatyzacji typu:

  • Split - systemy klimatyzacji to jedno z najpopularniejszych obecnie rozwiązań stosowanych w domach, biurach czy sklepach. Są to w przeważającej większości przypadków urządzenia stacjonarne, cieszące się dużą wydajnością oraz efektywnością w utrzymywaniu zadanych parametrów powietrza w pomieszczeniu.
  • Multi Split – systemy klimatyzacji stosuje się w przypadku większych obiektów, w których chłodzeniu ma być poddanych kilka pomieszczeń. Pozwalają one na połączenie jednej jednostki zewnętrznej z kilkoma jednostkami wewnętrznymi.
  • VRF – urządzenia klimatyzacji dedykowane dla większych obiektów. Pozwalają na stworzenie rozległego systemu chłodzenia, składającego się nawet z kilkudziesięciu jednostek wewnętrznych. 

W naszym asortymencie znajduje się tylko renomowany sprzęt takich marek jak:

Mitsubishi, Fujitsu, LG, Midea, Haier.  Wszystkie urządzenia posiadają 5 lat gwarancji.